Фото - Профіль для плит Siniat® Cementex PLATÓ-Prof - Сеmentex

Профіль для плит Siniat® Cementex PLATÓ-Prof

Профіль металевий Siniat® Cementex PLATÓ-Prof призначений для монтажу фіброцементних плит. За його допомогою збирається каркас, який надалі служить опорою для оздоблювального покриття. Оригінальні профілі Cementex PLATÓ-Prof забезпечують міцність та необхідну жорсткість конструкції, а також тривалий термін служби декоративної обшивки.

Профіль PLATÓ-Prof: різновиди та переваги

Профіль PLATÓ-Prof випускається в декількох варіантах:

  1. CD 60 – конструкційний профіль 60Х27мм, створений для каркасів підвісних стель, фальшивих стін, ніш, арок. Використовується разом з контурним UD 27. Виготовляється з 6-міліметрового металу, завдяки чому витримує значні навантаження. Має правильну геометрію, що значно спрощує монтаж.
  2. UD 27 – направляючий контурний профіль, створений для каркасів стель, перегородок, арок, мансард. Виготовляється з металу товщиною 0,6 мм, завдяки чому має мінімальну вагу та зручний в роботі. Стандартний розмір профілю UD 27 28Х27мм.
  3. CW (50/75/100) – вертикальний профіль, створений для спорудження міжкімнатних перегородок, стін та подібних конструкцій. Використовується спільно з направляючими UW. Оснащений спеціальними отворами для прокладки інженерних мереж в захисній гофре. Виготовляється з урахуванням вимог стандарту DIN 18182. Має ідеальну геометрію, що спрощує монтаж. Забезпечує жорстке з’єднання вузлів, міцність готових конструкцій, комфортну роботу з підвісами.
  4. UW (50/75/100) – контурний профіль, створений для зведення внутрішніх стін та перегородок. Виготовляється з урахуванням вимог стандарту DIN 18182 з високоміцного металу.

Профілі для плит Siniat® Cementex PLATÓ-Prof можна придбати в необхідній, індивідуально розрахованій кількості в магазинах офіційних дилерів продукції бренду. Вартість комплектуючих повністю виправдана якістю!

ДЯКУЄМО ЗА ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.