Виробництво фіброцементу: технологія і особливості процесу

Фото - Виробництво фіброцементу: технологія і особливості процесу - Сеmentex

Фіброцементні плити – це один з найбільш затребуваних оздоблювальних матеріалів. Компанія Siniat випускає пропонуємо плити під маркою Cementex і реалізує їх по всій Україні. Продукція Siniat® Cementex стала популярною завдяки високій якості, лояльним цінам і великому асортименту. Запорукою успішності бренду Siniat® Cementex є унікальна технологія виробництва фіброцементних панелей, яку варто розглянути детальніше, щоб оцінити всі вигідні сторони інноваційного матеріалу.

Що таке фіброцемент і в чому його переваги?

Фіброцемент – це унікальний продукт, що складається виключно з натуральних компонентів: целюлози, піску, цементної суміші. Фіброцементні плити, виробництво яких здійснює компанія Siniat, мають численні переваги:

 • прості в обробці (плити легко ріжуться, помірно гнуться, добре тримають будь-яку фурнітуру для кріплення);
 • не підтримують горіння (мають підвищену вогнетривкість);
 • міцні і довговічні (незалежно від умов експлуатації);
 • стійкі до впливу вологи, дії грибка, цвілі;
 • мають стабільно однакові розміри (свої для кожного типу плит);
 • екологічно чисті (не містять токсичних речовин і не виділяють шкідливі речовини).

Фіброцементні плити використовуються для обробки стель, стін, фасадів. З них можна споруджувати перегородки і пере стінки між приміщеннями. Матеріал не потребує додаткової обробки і придатний для чистової обробки. Фіброцемент сумісний з будь-якими лакофарбовими покриттями, паперовими шпалерами, декоративними штукатурками.

Компанія Siniat має високотехнологічне обладнання для виробництва фіброцементних плит, що дозволяє випускати продукцію у великій кількості оперативно і безперебійно. При виготовленні фіброцементу дотримується чітко налагодженої технології, завдяки чому результат завжди відповідає очікуванням і потребам споживачів.

Як здійснюється виробництво фіброцементних плит?

Виробництво фіброцементу здійснюється за допомогою автоклавування при високих температурах і високому тиску. Процес виготовлення фіброцементних листів складається з декількох етапів:

 1. Перемішування компонентів. У промисловий міксер завантажуються складові майбутніх плит, а саме целюлоза, вода, цемент, пісок і спеціальні стабілізуючі добавки.
 2. Подрібнення сировини. Отримана суміш подрібнюється до дрібнодисперсного однорідного стану. Завдяки цьому її компоненти розподіляються рівномірніше.
 3. Формування плит. Сировина пропускається через спеціальну машину і формувальний барабан, після чого набуває остаточного вигляду.
 4. Пресовка. Сировина спресовується під високим тиском, перетворюючись в монолітну однорідну масу.
 5. Автоклавування. Плити пропускаються через сухожарові шафи, де тверднуть і набувають заявленої міцності.

Фіброцементні панелі, виробництво яких виконує компанія Siniat, ретельно перевіряються на всіх етапах виготовлення. До реалізації допускається тільки ідеальна продукція без яких-небудь дефектів і вад.

В асортименті товарів Siniat® Cementex можна підібрати плити для будь-яких внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Разом з плитами можна придбати різнотипні аксесуари і комплектуючі для монтажу: профілі CD 60, UD 27, CW (50/75/100), UW (50/75/100). Компанія Siniat гарантує відповідність фіброцементних плит всім заявленим характеристикам. Купити аксесуари та плити Siniat® Cementex можна в магазинах офіційних дилерів.

ДЯКУЄМО ЗА ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.