Вентильований фасад з фіброцементу – оптимальний вибір для будь-яких будівель

Фото - Вентильований фасад з фіброцементу – оптимальний вибір для будь-яких будівель - Сеmentex

Вентильовані фасади з фіброцементних плит все частіше використовуються для облицювання сучасних житлових і адміністративних споруд. Фіброцемент – екологічно чистий, практичний і довговічний матеріал, з яким легко і приємно працювати. Компанія Siniat випускає особливі панелі для вентильованих фасадів під маркою Cementex 10. Оцініть переваги продукції вітчизняного бренду!

Вентильований фасад з фіброцементних панелей: переваги та процес облаштування

Вент. фасад з фіброцементної плити стане ідеальним рішенням для будь-яких кліматичних умов. Фіброцемент не боїться вологи, перепадів температур і агресивного впливу навколишнього середовища. Він не потребує частого ремонту і особливого догляду, що зручно. Додаткові переваги вентильованих фасадів з фіброцементу:

  • стійкість до появи цвілі і грибка;
  • екологічність – в складі плит виключно нешкідливі, натуральні компоненти (вода, целюлоза, пісок, стабілізатори, цемент);
  • вогнетривкість – фіброцемент не підтримує горіння і не самозаймається при нагріванні;
  • естетичний вигляд – плити сумісні з будь-якими видами декоративного оздоблення, а також випускаються вже з декоративним покриттям, що дозволяє уникнути зайвих витрат;
  • мінімальна вага, що спрощує процес монтажу фіброцементних плит;
  • висока міцність – фіброцемент витримає будь-які механічні навантаження.

Компанія Siniat пропонує використовувати для обшивки фасадів спеціальні плити Cementex 10 (розміри: 2400Х1200Х10 мм). Монтаж плит виконується на металевий каркас з відкритими або прихованими стиками.

Придбати плити Siniat® Cementex 10 можна в магазинах офіційних дилерів, які розташовані у всіх великих містах України.

ДЯКУЄМО ЗА ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.