Монтаж фіброцементних плит: що необхідно і як виконується?

Фото - Монтаж фіброцементних плит: що необхідно і як виконується? - Сеmentex

Фіброцементна плита, монтаж якої здійснюється за певною технологією, зараз стала одним з найпопулярніших матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки стін. Фіброцементні панелі виготовляються з екологічно чистої, безпечної сировини, підходять для будь-яких умов, не бояться вологи, сонця, шкідників, витримують значні навантаження. Завдяки невеличкій вазі їх монтаж не стане тяжкою справою. Компанія Siniat пропонує великий асортимент фіброцементних плит Cementex і комплектуючих.

Монтаж фіброцементних панелей: як до нього підготуватися?

Монтаж фіброцементної плити здійснюється на спеціальну обрешітку, яка споруджується з дерев’яних балок або металевих профілів. Отже, перше, що потрібно закупити до плит – це матеріали для обрешітки.

Компанія Siniat випускає спеціальні оцинковані і полімерні профілі PLATÓ Prof і PLATÓ AquaProf. Оцинкований профіль можна використовувати для внутрішніх робіт, а для зовнішніх – краще купити металевий профіль з додатковим захистом від вологи у вигляді полімерного покриття.

Також разом з плитами Siniat® Cementex пропонуються аксесуари:

  • прямі підвіси, до яких кріпляться панелі;
  • анкерні обертаючі підвіси;
  • саморізи для металевого профілю;
  • однорівневі з’єднувачі «краб».

Крім аксесуарів і обрешітки, для установки фіброцементних панелей потрібні електроінструменти: шуруповерт, болгарка (для різання плит).

Як виконується монтаж фіброцементних плит?

Фіброцементні панелі, монтаж яких не займає багато часу, зручні в роботі. Облицювання проходить поетапно:

  1. Спочатку до стін кріпляться направляючі та профілі.
  2. До профілів загвинчуються прямі підвіси і інша фурнітура.
  3. Наступний етап – кріплення фіброцементних плит. Під плити, за бажанням власника нерухомості, можна укласти теплоізоляцію і вітрозахист.
  4. Потім спеціальним герметиком заповнюються вертикальні шви між панелями і западини від капелюшків саморізів.
  5. Далі проводяться декоративні роботи – оштукатурювання, фарбування, обклеювання шпалерами (в разі внутрішніх робіт), декорування штучним каменем, в залежності від індивідуальних переваг власника будівлі.

Придбати плити Siniat® Cementex і аксесуари для монтажу можна в дилерських торгових точках по всій Україні. Адреси магазинів дилерів перераховані на офіційному сайті компанії Siniat.

ДЯКУЄМО ЗА ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.