Фасад з фіброцементних панелей: переваги та техніка монтажу

Фото - Фасад з фіброцементних панелей: переваги та техніка монтажу - Сеmentex

Фіброцементні фасади з кожним днем ​​стають все більш популярними. Плити з фіброцементу підходять для обшивки будь-яких споруд: житлових, адміністративних, господарських. З їх допомогою можна покращувати як нові, так і старі споруди (з метою реставрації). Компанія Siniat пропонує спеціальну серію фіброцементних панелей для зовнішніх робіт під маркою Cementex 10. Продукція Siniat лідирує на українському ринку завдяки оптимальному співвідношенню ціна / якість і відмінним технічним властивостям.

Фасади з фіброцементу: основні переваги

Фасад з фіброцементних панелей виглядає естетично і презентабельно. Плити від компанії Siniat сумісні з будь-якими видами декоративного оздоблення. Їх допустимо штукатурити, обкладати декоративним каменем, фарбувати. Вони витримують великі навантаження і не деформуються з часом. Завдяки цьому за допомогою фіброцементу можна втілювати в реальність навіть найсміливіші, неординарні архітектурні рішення.

Якщо вам потрібен практичний, довговічний, простий в монтажі фасад, фіброцементні плити стануть кращим рішенням. Фасад з фіброцементних плит має такі переваги:

 • стійкість до температурних перепадів, опадів і інших несприятливих факторів зовнішнього середовища;
 • протистояння впливу ультрафіолету;
 • стійкість до корозії і гниття;
 • високі показники теплоізоляції;
 • стійкість до горіння і самозаймання.

Фіброцементні плити для фасаду за ціною вигідно відрізняються від будь-яких інших оздоблювальних матеріалів. Вони доступні для кожного і швидко окупаються за рахунок економії на опаленні.

Фасадні панелі з фіброцементу набагато легші від натурального дерева і вагонки. Для їх монтажу не доведеться залучати будівельну техніку.

Фіброцементні плити для фасадів Siniat® Cementex

Компанія Siniat випускає особливі фіброцементні плити на фасад – Cementex 10. Панелі Siniat® Cementex 10 мають розміри 2400Х1200Х10 мм і вагу 41,8 кг. Кожна плита має ідеально рівну геометрію і точні габарити, що значно спрощує монтаж.

Також фіброцементні фасадні плити Siniat® Cementex 10 відомі:

 • Простотою в обробці. Їм можна надати будь-яку форму. Спеціальні компоненти роблять їх в міру гнучкими, завдяки чому забезпечується точне облягання форми будівлі.
 • Екологічністю. У складі фіброцементу немає токсичних речовин. Матеріал не виділяє шкідливі випаровування і повністю безпечний для навколишнього середовища.
 • Вогнетривкістю. Плити Siniat® Cementex не горять ні за яких умов.
 • Стійкістю до вологи. В процесі експлуатації фіброцементні фасади не руйнуються від намокання.
 • Стійкістю до появи цвілі, грибка. Фіброцемент не приваблює шкідників і не є живильним середовищем для розвитку мікроорганізмів.

Оздоблення будинку фіброцементними панелями Siniat® Cementex 10 не займе багато часу. Навіть малодосвідчений фахівець впорається з цим завданням. Компанія Siniat, крім плит, реалізує комплектуючі та аксесуари для монтажу, кількість і тип яких можна розрахувати персонально під конкретну будівлю.

Як виконується оздоблення фасаду готовими фіброцементними плитами?

Фасадні зовнішні фіброцементні плити монтуються за принципом навісного вентильованого облицювання. Виконувати монтажні роботи можна в будь-який час року, так як фіброцемент не реагує на температурні коливання. Кріпити плити можна на дерев’яний або металевий каркас, в залежності від індивідуальних переваг власника. Основні етапи монтажу:

 1. Облаштування дерев’яної або металевої обрешітки.
 2. Укладання додаткової теплоізоляції і вітрозахисту (за бажанням).
 3. Кріплення панелей до обрешітки.
 4. Встановлення декоративних елементів на кути будівлі у віконні / дверні прорізи. Якщо використання декоративних елементів не передбачено, їх можна замінити металевим кутовим профілем.
 5. Заповнення вертикальних швів між плитами спеціальним герметиком.

З фіброцементними фасадними панелями Siniat® Cementex монтаж облицювання пройде без зайвого клопоту. Придбати фіброцементні плити і аксесуари для їх установки можна в офіційних дилерських магазинах компанії Siniat, які розташовані по всій Україні.

ДЯКУЄМО ЗА ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.