Фото - Фіброцементні перегородки та перестінки Siniat® Cementex 8мм - Сеmentex

Фіброцементні перегородки та перестінки Siniat® Cementex 8мм

Siniat® Cementex 8мм – це плити з інноваційного фіброцементу, призначені для широкого застосування всередині приміщень та для обмеженого використання в зовнішніх конструкціях. Матеріал використовується для будівельно-оздоблювальних робіт. З нього зводять фіброцементні перегородки і фіброцементні перестінки, а також арки, ніші, конструкції складної форми.

Характеристики плит для перегородок Cementex

Плити Cementex є оптимальним рішенням для облаштування перегородок і перестінок як в сухих, так і у вологих приміщеннях. Матеріал має високу стабільність розмірів та геометрії. Основні його характеристики:

 • розміри 2400х1200 мм;
 • товщина – 8 мм;
 • вага – 33,4 кг.

Для монтажу фіброцементних плит не потрібні особливі умови та інструменти. Стики плит можна заповнювати спеціальними сумішами або залишати відкритими. Надалі на плити можна наносити будь-які облицювальні матеріали: шпаклювальні або лакофарбові.

Переваги фіброцементних плит Cementex

Фіброцемент є безпечним для здоров’я, нетоксичним, гіпоалергенним матеріалом. Додаткові переваги:

 • несхильність до горіння;
 • стійкість до підвищеної вологості;
 • стійкість до силових навантажень;
 • несхильність до гниття, корозії, цвілі;
 • зручність в роботі;
 • стабільність геометрії і форми в процесі монтажу, а також експлуатації.

Фіброцементні перегородки і фіброцементні перестінки Cementex з часом не деформуються, не змінюють колір та фізичні властивості. Незважаючи на всі переваги, матеріал залишається доступним за ціною, бо виробляється на території України.

Тонкощі виробництва плит Cementex

До складу фіброцементу входять такі компоненти:

 1. Цемент і целюлоза.
 2. Пісок і стабілізуючі добавки.
 3. Очищена вода.

Всі складові пропускаються через прес під впливом високої температури, а потім з’єднуються в монолітну масу за допомогою автоклавування.

Де купити плити Cementex 8мм?

Придбати фіброцементні перегородки і фіброцементні перестінки Cementex 8 мм можна безпосередньо у виробника, звернувшись до відділу продажів компанії Siniat®. Наша компанія володіє широкою дилерською мережею, завдяки чому купити сучасні плити Cementex можна також у будь-якому регіоні України в спеціалізованих будівельних магазинах. Продукція компанії Siniat® стане запорукою затиші та комфорту вашого житла!

Технічні характеристики

Довжина Ширина Товщина листа Номінальна маса Вага плити
2400мм 1200мм 8мм 11,6кг/м² 33.4кг

ДЯКУЄМО ЗА ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.